Chcete dostávat informace o novinkách a akčních nabídkách?

Permanentní make-up

CO JE PERMANENTNÍ MAKE-UP? 

Stále více zákaznic využívá možnosti tzv. trvalého nalíčení - permanentního make-upu, který pomůže při korekci některých vad na kráse např.: chybějících chloupků v obočí, při zvýraznění samotného obočí, eventuelně pokud je v obočí jizva nebo v případě nepravidelných kontur rtů či po zjizvení rtů, korekci rtů po plastice rozštěpu, při zvětšení rtů pomocí vystínování (viz. galerie - foto) a také můžeme korigovat některé jiné jizvy či skvrnky. Ženy, kterým zcela chybí obočí nebo mají nepravidelnou konturu rtů, tuto metodu velice ocení. Permanentní make-up se vám nesmaže v bazénu, u moře, ráno po probuzení, pokud se zpotíte a hlavně se budete cítit stále upravena.

Metoda permanentního make-upu spočívá v mikroimplantaci pigmentu pod povrch pokožky do hloubky až 0,8 mm. Vzhledem k malé hloubce vpichu a implantaci speciálního barviva (pigmentu) dochází časem k přirozenému vylučování barvy. Permanentní make-up vydrží cca 1 až 3 roky, délka trvání záleží na vašem typu pokožky, stáří pokožky, časnosti vystavování UV záření, zdravotním stavu atd. 

Vzhledem k tomu, že u aplikace permanentního make-upu dochází k porušení integrity pokožky, permanentní make-up smí provádět pouze pověřený personál se sterilním  materiálem. Klient, který podstupuje permanentní make-up nebo tetování musí být zdráv a je seznámen se všemi možnými riziky, které by tento zákrok přinesl. Proto při výběru salonu sledujte čistotu a hygienu prostředí, zkušenosti personálu, nechte si ukázat dokumentaci prací a dejte na doporučení jiných zákaznic, které tento zákrok již podstoupily. 

PERMANENTNÍ MAKE-UP U NÁS! 

V našem studiu provádí permanentní make-up fundovaný odborník s výtvarným cítěním, zručností a se zdravotnickým vzděláním - obor epidemiologie a hygiena s dlouholetou praxí. Provádíme několik typů permanentního tetování - klasické plné tetování obočí, pudrové jemné tetování obočí, chloupkování obočí (ruční vykreslení chloupků) a handpoke permanentní tetování obočí (ruční tetování). Samozřejmostí u nás je práce pouze se sterilním jednorázovým materiálem, anestetikem pro znecitlivění místa aplikace, používáme pouze kvalitní certifikované a hlavně zdravotně nezávadné italské pigmenty DERMATEK a BIOTEK.

Cena opravy a korekce permanentního make-upu z jiného salonu bude stanovena individuálně.